Вартість дерев’яної тераси та тераси з композитної терасної дошки.

Деревина приємна на дотик, не нагрівається і елегантно вписується в природні елементи екстер’єру. Завдяки своїм властивостям її часто вибирають як оздоблювальний матеріал для терас.

Композитна дошка являється цікавою альтернативою деревині. Нижче ми опишемо переваги обох рішень. Ми також представимо вартість дерев’яної тераси та вартість композитної тераси.

Вартість дерев’яної тераси, а також вартість композитної тераси багато в чому залежить від обраної  якості та типу матеріалу.

Тераса з дерева.

Цей тип терасних дощок відрізняється більш доступною ціною та різноманітністю кольорів. Кожен вид деревини має дещо різні властивості та можливості використання. Однак самим розкішним рішенням являється екзотична дошка для тераси. Дерев’яна тераса з Kampasu або Bangkirai відрізняється своїм елегантним зовнішнім виглядом і хорошою міцністю.

Люди які не хочуть регулярно доглядати за дерев’яною терасою, також можуть зробити терасу з композитної терасної дошки. Вартість композитної тераси може бути аналогічною витратам на будівництво тераси, виготовленої з якісного дерева. Вибираючи композитні дошки ПВХ, ми можемо бути впевнені, що поверхня тераси буде стійкою до підвищеної вологості. Визначаючи, скільки коштує будівництво тераси, ми також повинні враховувати її поверхню, форму та технологію будівництва. Будівництво тераси на лагах є найпопулярнішим. Найдешевшою, що будується, буде проста дерев’яна або композитна тераса, яка вписується у форму квадрата або прямокутника. Вартість виготовлення тераси більш складних форм буде трохи вища. Це пов’язано з більшою трудомісткістю роботи та збільшенням витрат на матеріал.

І тераси з натурального дерева, і композитні дошки отримують позитивні відгуки своїх прихильників. Обидва рішення мають  переваги та недоліки. Дерев’яна тераса відрізняється комфортом користування. Натуральна терасна дошка не нагрівається під впливом сонячного світла і приємна на дотик. Це, безумовно, рішення, присвячене людям, які планують ходити по терасі босими ногами. Великою перевагою деревини є також той факт, що вона ідеально вписується в сад. Екзотичні дерев’яні дошки підкреслюють елегантний характер облаштування. На жаль, деревина сприйнятлива до змін погодних умов. Підвищена вологість особливо шкідлива. Більшість дерев’яних дощок потребують регулярного обслуговування. Для деяких клієнтів це суттєвий недолік, тому композитні дошки і з’явилися у продажі. Це дуже цікавий оздоблювальний матеріал.

Тераса з ДПК.

Композитна дошка ефективно імітує натуральну деревину, зберігаючи властивості пластику. Композитні дошки ПВХ для настилу складаються з деревного пилу, полівінілхлориду та суміші інших добавок. Завдяки цьому композитна дошка відрізняється високою стійкістю до впливу вологи, шкідників та змінних температур. Варто підкреслити, що композитні дошки не потребують регулярного обслуговування. Як результат, вони стають хорошим рішенням для зайнятих людей, які не мали б ні часу, ні бажання просочувати терасу з натурального дерева. Композитні дошки нагріваються так само, як і будь-який інший оздоблювальний матеріал із пластику. Більше того, поверхня, що залишається в тіні, стає холодною і незручною на дотик. Тому ми не маємо того самого теплового комфорту, який є притаманним терасам, обробленими натуральною деревиною.

Про що варто пам’ятати, перш ніж будувати терасу?

Вартість тераси з композитних або натуральних дерев’яних дощок може бути досить вагомим навантаженням на наш бюджет. Однак, створюючи зовнішні поверхні, не варто економити. Що стосується вартості композитної тераси, вибираючи найдешевшу дерев’яну або композитну дошку, ми отримаємо певну економію. Однак іноді виявляється, що така економія лише видима. Найдешевша терасна дошка має найнижчу стійкість до стирання, механічних пошкоджень та змін погодних умов. Натуральна деревина потребує більш частого обслуговування всієї поверхні. Однак це ще не все. Найдешевші дерев’яні дошки також можуть бути неправильно висушені. Це, в свою чергу, може призвести до перекосу і в кінцевому рахунку пошкодити поверхню тераси. Тому найкращим, і в той же час найбезпечнішим рішенням, буде придбання якісних терасних дощок з ПВХ. Також варто найняти досвідчених фахівців, які гарантують професійну конструкцію тераси.

Перегляньте цінову пропозицію на терасну дошку GAMRAT

gamrat_price_ukraine

Menu