Композитні огорожі Gamrat WPC

Композитна система огорожі є альтернативою традиційним дерев’яним або сталевим огорожам і відповідає всім архітектурним стилям. Композит, який представляє собою суміш деревного борошна та ПВХ, забезпечує величезну міцність та стійкість до знебарвлення. Огорожі, виготовлені з композиту, не викривляються і набагато стійкіші до погодних умов, ніж традиційна деревина.

Композитна система повної огорожі (комбінований шпунт і паз) робить монтаж легким, а конструкція буде міцною навіть на нестандартній поверхні. Така система може бути використана для спорудження хвіртки, парканів для квітників, вазонів для квітів, альтанок, садових навісів … Вона приваблива і довговічна, і не потребує обслуговування.

Доступні кольори

Огорожа Gamrat з WPC доступна у 2 привабливих, позачасових кольорах. Через 6 – 8 тижнів після установки може виникнути незначне знебарвлення, після чого колір стабілізується і залишатиметься однаковим протягом усього терміну експлуатації виробу. Композитні штахети будуть виглядати як нові навіть після багаторічного використання та впливу погодних умов.

Ажурна система огорожі є ідеальним рішенням для будівництва стильних, сільських, садових огорож або загонів для вигулу  коней, овець та інших тварин. Композитні фермерські огорожі, безумовно, міцніші та довговічніші, ніж дерев’яні огорожі, головним чином тому, що вони не гниють навіть тоді, коли безпосередньо контактують з вологою. Огорожі Gamrat з WPC набагато привабливіші ніж бетонні огорожі. Пасовище з ажурною огорожею Gamrat з WPC не потребує обслуговування. Заощаджений час можна витратити на догляд за тваринами.

Компоненти

Універсальні профілі для огорожі Gamrat з WPC та кутники з композиту є частиною комплексної системи, що містить необхідні оздоблювальні профілі та аксесуари, що значно полегшують монтаж фахівцями та самостійно.

Переваги

Система огорожі Gamrat з WPC для садових огорож – це справді сучасний продукт. Їх зовнішній вигляд нічим не відрізняється від зовнішнього вигляду екзотичної деревини або будь-якого іншого виду деревини, вони не викривляються і не мають сколів, зберігають красивий колір і зовнішній вигляд роками без особливого догляду. Структура з’єднання шпунта і канавки робить систему надзвичайно стійкою, а модульність забезпечує надзвичайно швидку збірку.

Menu