КОМПОЗИТНА ТЕРАСНА ДОШКА ІДЕАЛЬНА ІМІТАЦІЯ ДЕРЕВИНИ!

КОМПОЗИТНА ТЕРАСНА ДОШКА ІДЕАЛЬНА ІМІТАЦІЯ ДЕРЕВИНИ!

Види композитних дощок

Переглядаючи пропозиції на ринку композитних дощок, Ви можете зустріти різні ціни та типи. Найважливішим є матеріал, з якого вони виготовлені, а це найчастіше ПВХ, ЛДСП та ПП. Композитна дошка найвищої якості виготовлена з деревного пилу та полівінілхлориду, тобто ПВХ. Виріб відрізняється чудовою стійкістю до вологи, зміни погодних умов, подряпин та стирання. Така композитна дошка також безпечна, тобто негорюча і не ковзає. Композитна дошка, виготовлена з ЛДСП та ПП, тобто поліетилену та поліпропілену, значно дешевша, ніж дошка ПВХ, що пояснюється слабшими технічними параметрами. Така терасна дошка вже не виглядає так ефективно, як дошка ПВХ, вона горюча, а її стійкість до механічних пошкоджень і погодних умов знаходиться на значно нижчому рівні.

Колір дощок

Широка палітра кольорів – ще одна перевага цього матеріалу для тераси. Як результат, тераса може бути облаштована у будь-якому стилі: класичний, сучасний, сільський, мінімалістичний тощо.

Особливості композиту:

• Естетичний вигляд

Композитні дошки ідеально прямі, рівномірного кольору, без тріщин і сучків. Вони не деформуються. Естетика також посилюється невидимим способом їх установки – на затискачі.

• довговічність

ПВХ дошки – це запорука надзвичайної міцності та стійкості до змін погодних умов, стирання, механічних пошкоджень, біологічних умов, хлорної та солоної води (ідеально підходить для басейнів і ставків).

• багатосторонність

Це ідеальний матеріал для терас, балконів, пірсів або країв басейну. Композитні дошки також можна монтувати на сходах.

• Догляд без клопотів

Не потрібно ніякого просочення або фарбування. На відміну від деревини, композитний настил не потребує просочення маслом чи іншими засобами.

• безпека

Рифлена поверхня гарантує стійкість до ковзання. Композитні дошки найкращої якості виготовлені з ПВХ, отже, мають найвищий клас негорючості. • Екологічний продукт Композитна дошка на 100% підлягає переробці. Ця особливість буде близькою людям, які піклуються про природне середовище. Рифлена та гладка поверхня дошки Рифлені дошки мають поздовжні канавки глибиною і шириною близько 3-5 мм. Їх рекомендують для терас ,басейнів або ставків. Завдяки канавкам на поверхні дошки вода не затримується – звичайно, якщо дотриманий відповідний нахил.

Доступні види рифлення:

• одностороннє • двостороннє

З іншого боку, гладка дошка, хоч і простіша у догляді, але не забезпечує належної антислизької поверхні і не відводить воду, як рифлена дошка.

Методи обробки поверхні

• глянцева

• брашована

• матова

Догляд за композитною терасою

Терасу з композиту легко доглядати. Просте регулярне чищення бруду або піску –для цього ви можете використовувати мийку під тиском (макс. 100 бар). Для рифлених плит рекомендується проводити чистку відповідно до напрямку рифлень.

Menu