КОМПОЗИТНА ТЕРАСНА ДОШКА ІДЕАЛЬНА ІМІТАЦІЯ ДЕРЕВИНИ!

Види композитних дощок

Переглядаючи пропозиції на ринку композитних дощок, Ви можете зустріти різні ціни та типи. Найважливішим є матеріал, з якого вони виготовлені, а це найчастіше ПВХ, ЛДСП та ПП. Композитна дошка найвищої якості виготовлена з деревного пилу та полівінілхлориду, тобто ПВХ. Виріб відрізняється чудовою стійкістю до вологи, зміни погодних умов, подряпин та стирання. Така композитна дошка також безпечна, тобто негорюча і не ковзає. Композитна дошка, виготовлена з ЛДСП та ПП, тобто поліетилену та поліпропілену, значно дешевша, ніж дошка ПВХ, що пояснюється слабшими технічними параметрами. Така терасна дошка вже не виглядає так ефективно, як дошка ПВХ, вона горюча, а її стійкість до механічних пошкоджень і погодних умов знаходиться на значно нижчому рівні.

Колір дощок

Широка палітра кольорів – ще одна перевага цього матеріалу для тераси. Як результат, тераса може бути облаштована у будь-якому стилі: класичний, сучасний, сільський, мінімалістичний тощо.

Особливості композиту:

• Естетичний вигляд

Композитні дошки ідеально прямі, рівномірного кольору, без тріщин і сучків. Вони не деформуються. Естетика також посилюється невидимим способом їх установки – на затискачі.

• довговічність

ПВХ дошки – це запорука надзвичайної міцності та стійкості до змін погодних умов, стирання, механічних пошкоджень, біологічних умов, хлорної та солоної води (ідеально підходить для басейнів і ставків).

• багатосторонність

Це ідеальний матеріал для терас, балконів, пірсів або країв басейну. Композитні дошки також можна монтувати на сходах.

• Догляд без клопотів

Не потрібно ніякого просочення або фарбування. На відміну від деревини, композитний настил не потребує просочення маслом чи іншими засобами.

• безпека

Рифлена поверхня гарантує стійкість до ковзання. Композитні дошки найкращої якості виготовлені з ПВХ, отже, мають найвищий клас негорючості. • Екологічний продукт Композитна дошка на 100% підлягає переробці. Ця особливість буде близькою людям, які піклуються про природне середовище. Рифлена та гладка поверхня дошки Рифлені дошки мають поздовжні канавки глибиною і шириною близько 3-5 мм. Їх рекомендують для терас ,басейнів або ставків. Завдяки канавкам на поверхні дошки вода не затримується – звичайно, якщо дотриманий відповідний нахил.

Доступні види рифлення:

• одностороннє • двостороннє

З іншого боку, гладка дошка, хоч і простіша у догляді, але не забезпечує належної антислизької поверхні і не відводить воду, як рифлена дошка.

Методи обробки поверхні

• глянцева

• брашована

• матова

Догляд за композитною терасою

Терасу з композиту легко доглядати. Просте регулярне чищення бруду або піску –для цього ви можете використовувати мийку під тиском (макс. 100 бар). Для рифлених плит рекомендується проводити чистку відповідно до напрямку рифлень.