ТЕРАСНА ДОШКА З СИБІРСЬКОЇ МОДРИНИ ВИСОКА ЯКІСТЬ ТА ПРИВАБЛИВА ЦІНА

ТЕРАСНА ДОШКА З СИБІРСЬКОЇ МОДРИНИ ВИСОКА ЯКІСТЬ ТА ПРИВАБЛИВА ЦІНА

Зростаючи в дуже суворому кліматі, сибірська модрина є одним з найпопулярніших матеріалів для тераси. Вона має прекрасний медовий колір, щільне волокно та виняткову стійкість до дощу, снігу чи палючого сонця. При цьому вона залишається привабливою за ціною порівняно з екзотичними видами деревини.

Тераса з сибірської модрини – особливості.

Терасна дошка з сибірської модрини набагато міцніша, ніж європейський сорт. Характерною особливістю цього виду є розташування сучків, та красивий декоративний візерунок утворений густо розташованими кільцями. Саме сучки та річні кільця надають дошкам тераси унікальний вигляд та характер. Рифлена терасна дошка з сибірської модрини ідеально вписується в скандинавський стиль. Термін експлуатації тераси з сибірської модрини становить 15-30 років. Порівняно з екзотичними видами деревини, які часто використовуються для терас, сибірська модрина не відрізняється особливо меншою стійкістю до змін погодних умов. Яскрава і природна кольорова гамма сибірської модринової дошки означає, що їх можна легко фарбувати в будь-який відтінок .Варто знати, що за відсутності техобслуговування терасної дошки, цей вид деревини буде патинувати. Крім того, дошки схильні до подряпин, особливо якщо тераса піддається впливу сонця і вітру, через що деревина пересихає. Природним недоліком цього виду є також схильність до знебарвлення та чорних сучків.

Догляд за терасною дошкою з сибірської модрини.

Основою красивої дерев’яної тераси є, звичайно постійний догляд. Для сибірської модринової дошки рекомендується видаляти забруднення водою та щіткою. Бруд також слід видалити із зазорів між дошками та з найближчого місця навколо тераси. Захисне масло з УФ-фільтром слід застосовувати не рідше одного разу на сезон. Завдяки цьому Ваша терраса буде захищена від несприятливого впливу сонячних променів, вологи та забруднень. На довговічність терасної дошки з сибірської модрини також впливає правильний догляд за нею. Якщо шар масла ще не повністю зношений, його достатньо поновити. Звичайно, цю обробку слід починати з очищення тераси від піску, листя або інших видів бруду. Найкраще для цього використовувати щітку. Ви можете використовувати наявні у продажу препарати для очищення деревини, а у випадку більшого забруднення видаліть їх за допомогою води (низького тиску). Наступного року можна починати наносити захисну олію. Зазвичай рекомендується наносити один або два шари цього засобу. Якщо захисне покриття терасної дошки з сибірської модрини повністю зношене та потребує оновлення,то потрібно насамперед очистити терасу від поверхневого бруду. Варто придбати препарат, який видалить не тільки бруд, але і сіре покриття, що є ознакою патинування. Тут також можна використовувати воду під тиском. Останній крок – нанести пензлем шар захисного масла. Що важливо, не поєднуйте різні види деревних масел. Варто знати, що відсутність нанасення захисного шару масла не зменшить технічні параметри дощок, але значно прискорить процес природного старіння деревини, тобто патинування. Адекватна вентиляція тераси також важлива, це гарантує належне функціонування деревини. За терасою слід також доглядати взимку. Головне, щоб її поверхня не покривалася льодом.

Монтаж модринових дощок.

Рекомендується перед установкою перевірити всі придбані терасні дошки на наявність пошкоджень. Переважно, дошки сибірської модрини зберігаються в оригінальній упаковці. Монтаж тераси повинен відповідати інструкціям виробника.

Сибірська модрина – використовується не тільки для облаштування терас.

Модрина сибірська – відмінний вибір не тільки для тераси. Цей вид деревини чудово підходить як матеріал для дощок підлоги, альтанок, балконів, парканів, фасадів будівель, а також для вікон, дверей та меблів. Це матеріал, який використовується багато років, у сучасній обробці вражає різноманіттям доступних профілів, що дозволяє створювати різноманітні композиції та конструкції. Привабливі природні кольори терасних дощок цього виду дерева дозволяють нам не обробляти їх кольоровими лаками – все, що вам потрібно зробити, це підкреслити їх природну красу безбарвним просоченням. Дерево як природний матеріал чудово поєднується з зеленими рослинами, вписується в ландшафт і не заважає його чарівності. Натуральний матеріал, яким є рифлена терасна дошка з сибірської модрини, часто з’являється поруч із будівлями компаній, офісними будівлями, елегантними магазинами та салонами, підкреслюючи їх ексклюзивний, характер.

Menu