ТЕРАСА З СОСНОВОЇ ДОШКИ ДЕРЕВ’ЯНА ТЕРАСА ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ. ПЕРЕВІРТЕ, ЧОМУ ВОНА ТОГО ВАРТА!

ТЕРАСА З СОСНОВОЇ ДОШКИ ДЕРЕВ’ЯНА ТЕРАСА ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ. ПЕРЕВІРТЕ, ЧОМУ ВОНА ТОГО ВАРТА!

Соснове дерево охоче використовується для побудови тераси. Це оптимальне рішення у випадку обмеженого бюджету та передбачуваної обмеженої експлуатації тераси.

Соснова терасна дошка. Тераса з хвойної деревини.

Тераса з хвойних порід має багато переваг: вона амортизує падіння, тепла на дотик, добре впливає на наше самопочуття і не нагрівається від сонця. Хвойну терасу можна виготовити з таких видів деревини як модрина, ялина та сосна. Це хороша альтернатива для багатьох більш дорогих дощок з екзотичної деревини .

Соснові терасні дошки

Дошки з сосни для тераси можуть добре виглядати майже в будь-якому стилі: від класичного до сільського та сучасного. Вони також дають можливість отримати ефективний зв’язок із фасадом будівлі. Структура дошки виразна, а численні сучки додають шарму. Сосна еластичне дерево та проста в обробці. Терасні дошки, виготовлені з цього виду деревени, мають темно-коричневий або зелений колір, це є результатом просочення антисептиком, проведеного раніше.

Властивості  соснових дощок

Просочення під тиском надає сосновим дошкам стійкість до різних видів погодних умов: зміни температури, дощу або сонячного світла. Дошка сосни має щільність 520 кг / м3 – лише ялинова дошка (470 кг / м3) має меншу щільність серед хвойних порід. Статичне скорочення становить 7,8%, а променисте скорочення – 3,6%. Дошка сосни класифікується як середньостійка і не дуже жорстка.

Догляд за терасою з соснового дерева

Тераса з дерева вимагає регулярного догляду, яке не є складним. Варто пам’ятати, щоб регулярно видаляти листя, пісок або бруд з поверхні тераси. Для слабких забруднень досить скористатися мітлою або щіткою, а для видалення сильнішого бруду допоможе вода під тиском (пам’ятайте про правильний, не надто високий тиск) і тверда щітка. Крім того, навколо тераси має бути достатня вентиляція. Взимку прибирайте сніг і не допускайте утворення льоду на поверхні тераси.

Технічне обслуговування дерев’яної тераси

Вирішуючи облаштувати терасу з дерева, слід враховувати, що її верхній шар буде податливий до процесу природного патинування. Цей процес жодним чином не впливає на технічні параметри та старіння деревини, лише на естетику дощок. Щоб зберегти природний колір деревини та забезпечити їй додатковий захист, варто використовувати масло, що просочує деревину. Фахівці рекомендують проводити таке обслуговування на дерев’яній терасі двічі на рік: до і після сезону. Перш ніж наносити масло на поверхню, позбудьтеся від домішок і залишків попереднього покриття. Використовуйте для цього відповідні засоби для чищення. Крім того, переконайтесь, що деревина суха і на вулиці відповідна температура (не менше 15 градусів Цельсія) та низька вологість повітря.

Menu