Тераса з екзотичної деревини

Тераса з екзотичної деревини

Гарний односімейний будинок – мрія багатьох людей. Приємно уявити теплий літній день, зелений запашний сад та простору дерев’яну терасу, де діти грають, а дорослі пю’ть каву. При досягненні цієї мети слід прийняти одне рішення – яку деревину краще вибрати для побудови ідеальної тераси.

Рідна чи екзотична деревина?

Кожен, хто перебуває на етапі проектування тераси, повинен насамперед вирішити, чи вважає він за краще використовувати рідні чи екзотичні матеріали. Перш за все, надзвичайна міцність говорить про вибір останнього. Це випливає з того, що екзотичні породи деревини характеризуються високою щільністю та високим вмістом дубильних речовин та олії. Завдяки цьому такі дошки набагато стійкіші до погодних умов навіть без просочення, ніж просочені ялина або сосна. Тому тераса з екзотичної деревини є інвестицією на довгі роки.

Незвичайний зовнішній вигляд тераси

Довговічність екзотичних дощок йде рука об руку з їх гладкістю та широкою гамою кольорів. Залежно від того, який тип тераси найкраще підходить для всього будинку та саду, ви можете досягти жовтих, помаранчевих, червоних або коричневих відтінків дощок. Один з найбільш унікальних і привабливих видів деревини – мербау. Походить з дерев, що ростуть у Південно-Східній Азії та Океанії. Він може похвалитися багатством відтінків від оранжево-коричневого до глибоко-коричневого, додатково різноманітний золотисто- строкатим. Аналогічно цікавою деревиною є татаджуба, яка має цілу гаму кольорів. Незабаром після вирубки ця деревина набуває лимонно-жовтий колір і з часом темніє, щоб остаточно придбати темно-коричневий колір через наступні відтінки. Що стосується татаджуби, то примітна також текстура деревини, що зумовлена характерним крученням волокон. Окрім двох перерахованих, є ще ряд інших видів екзотичної деревини, з якої можна будувати тераси.

Будівництво та обслуговування тераси

Вибравши конкретний вид дерева, саме час зробити терасу. Щоб бути впевненим, що монтаж буде якісним, варто скористатися послугами професійної компанії, яка буде займатися комплексним складанням дерев’яної тераси. Не менш важливим є подальше обслуговування, щоб зовнішній вигляд і властивості з часом не погіршувалися. Професіонали здатні відновити ідеальний вигляд сірої  деревини, щоб вона виглядала так само добре, як і в день установки.

Menu