Плануєте побудувати чи змінити паркан?

Плануєте побудувати чи змінити паркан?

Плануєте побудувати чи змінити паркан?

Робіть ставку на матеріал, який характеризується: високою якістю, стійкістю, безпекою та легкістю чищення. Всі ці особливості поєднуються композитом. Матеріал, до складу якого входять: дерево, полімерний матеріал та допоміжні речовини або (ДПК).

Чому якість? Оскільки композит WPC довговічніший за дерево, він екологічно чистий та схожий на дерево.

Чому стійкісь? ДПК не буде піддаватися впливу ультрафіолетового випромінювання, низьких температур і цьому матеріалу не страшні грибок та цвіль.

Чому зручність? Тому що WPC не потребує технічного обслуговування, фарбування, змащування маслом та іншого догляду, крім миття водою під тиском.

Чому безпека? Використовуючи цей матеріал, ми отримуємо гарантію: • довговічність і стійкість до погодних умов, • стійкість до УФ-променів та інших несприятливих факторів, • легко чистити, • елегантний зовнішній вигляд.

Огорожа з композитної дошки додасть вашій власності сучасний вигляд і зробить паркан акуратним та професійним завдяки ідеально простому матеріалу. Власник оцінить його якості, коли сусіди просочують, фарбують свої огорожі з інших матеріалів, тоді як композит все одно буде виглядати як новий.

Що нам гарантує композит?

Перш за все, високу стійкість до погоди. Сонце, мороз чи вологість, характерні для нашого клімату, не впливають на зовнішній вигляд композиту. Цвіль і гриби також не здатні зруйнувати наш паркан. Крім того, немає потреби в шліфуванні, змащуванні або фарбуванні композиту, це матеріал, який завдяки своєму складу не потребує жодного технічного обслуговування. Широка палітра кольорів дозволить підібрати правильний колір для будівлі, тому нема про що думати, час робити замовлення.

Menu